Проставка автомобільна GETMANN H = 50 мм PCD5x150 DIA110.1 зі шпильками 14x1.5
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: SK-50WSS.FA6.9535
+380 (96) 793-84-84
Багатоканальний- +380 (99) 193-84-84 Багатоканальний
- +380 (93) 095-91-84 Багатоканальний
|
При отримання перевірте цілісність упаковки, кількість і комплектність товару. При виявленні пошкоджень чи будь-яких невідповідностей, не приймайте і не платіть за товар, до того як не зв'яжіться з нашим менеджером.
|
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Getmann |
| Внутрішній діаметр | 110.1 мм |
| Діаметр ЦО | 110.1 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 110.1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Проставки зі шпильками |
| Товщина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| PCD | 5x150 |
| Призначення | Проставка-адаптер |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



