Автокрісло RECARO Monza Nova 2 Seatfix Select Night Black
Автокрісло RECARO Monza Nova 2 Seatfix Select Night Black - це сучасние та безпечне дитячий автокрісло, розроблене з дотриманням найвищих стандартів безпеки та комфорту для маленьких пасажирів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Recaro |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вікова група | Від 3 до 12 років |
| Захист від бічних ударів | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Обличчям вперед |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага дитини | 15-36 кг |
| Гарантія | 24 мес. |
| Для кого | Для дітей старшого віку |
| Доп властивості | RECARO Sound System. Регулювання нахилу спинки має 1 позицію. |
| Додатковий бічний захист | Да |
| Мoдель | Monza Nova 2 Seatfix |
| Регулювання висоти внутрішніх ременів | Немає |
| Регулювання висоти підголівника | Да |
| Регулювання нахилу спинки | Да |
| Зріст дитини | 100-145 см |
| Сертифікат безпеки | ECE R44/04 |
| Система кріплення | Система fix |
| Столик безпеки | Немає |
| Тканини перуться в машинці | Да |
| Точки кріплення дитини | Немає |
| Встановлення на коляску | Немає |
| Штатний ремінь | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



