Автокрісло MAXI-COSI Priori SPS+ Basic Black
Автокрісло MAXI-COSI Priori SPS+ Basic Black - це сучасние та безпечне дитячий автокрісло, розроблене з дотриманням найвищих стандартів безпеки та комфорту для маленьких пасажирів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxi-Cosi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вікова група | Від 9-ти місяців до 4 років |
| Захист від бічних ударів | Так |
| Система кріплення | Штатний ремінь |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Обличчям вперед |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага дитини | 9-18 кг |
| Гарантія | 24 мес. |
| Для кого | Для дітей початківці ходити |
| Додатковий бічний захист | Да |
| Мoдель | Priori SPS+ |
| Регулювання висоти внутрішніх ременів | Да |
| Регулювання висоти підголівника | Да |
| Регулювання нахилу спинки | Да |
| Зріст дитини | 67-105 см |
| Сертифікат безпеки | ECE R44/04 |
| Столик безпеки | Немає |
| Тканини перуться в машинці | Да |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точечные |
| Встановлення на коляску | Немає |
| Штатний ремінь | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



