Автокрісло MAXI-COSI Pebble 360 Essential Grey
Автокрісло MAXI-COSI Pebble 360 Essential Grey - це сучасние та безпечне дитячий автокрісло, розроблене з дотриманням найвищих стандартів безпеки та комфорту для маленьких пасажирів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxi-Cosi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Захист від бічних ударів | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Обличчям назад |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага дитини | 0-13 кг |
| Вікова група | Від народження до 15 міс |
| Гарантія | 24 мес. |
| Для кого | Для немовлят |
| Додатковий бічний захист | Да |
| Мoдель | Pebble 360 |
| Регулювання висоти внутрішніх ременів | Да |
| Регулювання нахилу спинки | Немає |
| Зріст дитини | 40-83 см |
| Сертифікат безпеки | R129 (i-Size) |
| Система кріплення | IsoFix платформа |
| Столик безпеки | Немає |
| Точки кріплення дитини | 3-точкові |
| Встановлення на коляску | Да |
| Штатний ремінь | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



