Автокрісло BRITAX-ROMER VERSAFIX Midnight Grey - це сучасние та безпечне дитячий автокрісло, розроблене з дотриманням найвищих стандартів безпеки та комфорту для маленьких пасажирів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Britax Romer |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вікова група | Від 1 до 12 років |
| Захист від бічних ударів | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Обличчям вперед |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага дитини | 15-36 кг |
| Гарантія | 36 мес. |
| Для кого | Для дітей початківці ходити |
| Додатковий бічний захист | Немає |
| Мoдель | VERSAFIX |
| Регулювання висоти внутрішніх ременів | Да |
| Регулювання висоти підголівника | Да |
| Регулювання нахилу спинки | Да |
| Зріст дитини | 76-150 см |
| Сертифікат безпеки | R129 (i-Size) |
| Система кріплення | Штатний ремінь/IsoFix |
| Столик безпеки | Немає |
| Тканини перуться в машинці | Да |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точечные |
| Встановлення на коляску | Немає |
| Штатний ремінь | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 844 ₴



