Автокрісло BRITAX-ROMER KIDFIX i-SIZE Galaxy Black
Автокрісло BRITAX-ROMER KIDFIX i-SIZE Galaxy Black - це сучасние та безпечне дитячий автокрісло, розроблене з дотриманням найвищих стандартів безпеки та комфорту для маленьких пасажирів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Britax Romer |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вікова група | Від 4 до 12 років |
| Захист від бічних ударів | Так |
| Система кріплення | Isofix |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Обличчям вперед |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага дитини | 15-36 кг |
| Гарантія | 36 мес. |
| Рік тестування ADAC | 2022 |
| Для кого | Для дітей старшого віку |
| Доп властивості | SecureGuard, накладка XP-Pad, система SICT |
| Додатковий бічний захист | Да |
| Мoдель | KIDFIX i-SIZE |
| Оцінка ADAC | 1,8 |
| Регулювання висоти підголівника | Да |
| Регулювання нахилу спинки | Да |
| Зріст дитини | 100-150 см |
| Сертифікат безпеки | R129 (i-Size) |
| Столик безпеки | Немає |
| Тканини перуться в машинці | Да |
| Точки кріплення дитини | Немає |
| Встановлення на коляску | Немає |
| Штатний ремінь | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



