Автокрісло BRITAX-ROMER KID II BLACK SERIES Storm Grey
Автокрісло BRITAX-ROMER KID II BLACK SERIES Storm Grey - це сучасние та безпечне дитячий автокрісло, розроблене з дотриманням найвищих стандартів безпеки та комфорту для маленьких пасажирів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Britax Romer |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вікова група | Від 4 до 12 років |
| Захист від бічних ударів | Ні |
| Система кріплення | Штатний ремінь |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Обличчям вперед |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага дитини | 15-36 кг |
| Габарити крісла (В*Ш*Г) | Висота — 68-85, Ширина — 49, Глибина — 45 см |
| Гарантія | 36 мес. |
| Для кого | Для дітей старшого віку |
| Доп властивості | Регулювання нахилу спинки має 1 позицію. |
| Додатковий бічний захист | Немає |
| Мoдель | KID II BLACK SERIES |
| Регулювання висоти внутрішніх ременів | Немає |
| Регулювання висоти підголівника | Да |
| Регулювання нахилу спинки | Да |
| Зріст дитини | 100-145 см |
| Сертифікат безпеки | ECE R44/04 |
| Столик безпеки | Немає |
| Тканини перуться в машинці | Да |
| Точки кріплення дитини | Немає |
| Встановлення на коляску | Немає |
| Штатний ремінь | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



