Автокрісло BRITAX-ROMER DUALFIX PLUS Midnight Grey - це сучасние та безпечне дитячий автокрісло, розроблене з дотриманням найвищих стандартів безпеки та комфорту для маленьких пасажирів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Britax Romer |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вікова група | Від народження до 4 років |
| Захист від бічних ударів | Ні |
| Система кріплення | Isofix |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Комбінований |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага дитини | до 20 кг |
| Гарантія | 36 мес. |
| Рік тестування ADAC | 2023 |
| Для кого | Для немовлят |
| Додатковий бічний захист | Немає |
| Мoдель | DUALFIX Plus |
| Оцінка ADAC | 2,4 |
| Регулювання висоти внутрішніх ременів | Да |
| Регулювання висоти підголівника | Да |
| Регулювання нахилу спинки | Да |
| Зріст дитини | 40-105 см |
| Сертифікат безпеки | R129 (i-Size) |
| Столик безпеки | Немає |
| Тканини перуться в машинці | Да |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точечные |
| Встановлення на коляску | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 734 ₴



