Автокрісло BRITAX-ROMER DUALFIX i-SIZE Blue Marble
Автокрісло BRITAX-ROMER DUALFIX i-SIZE Blue Marble - це сучасние та безпечне дитячий автокрісло, розроблене з дотриманням найвищих стандартів безпеки та комфорту для маленьких пасажирів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Britax Romer |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вікова група | Від народження до 4 років |
| Захист від бічних ударів | Так |
| Система кріплення | Isofix |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Комбінований |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага дитини | 0-18 кг |
| Габарити крісла (В*Ш*Г) | Висота — 78, Ширина — 45, Глибина — 53 см |
| Гарантія | 36 мес. |
| Рік тестування ADAC | 2018 |
| Для кого | Для немовлят |
| Доп властивості | Поворотний механізм. Регулювання висоти внутрішніх ременів має 7 позицій. Регулювання нахилу спинки має 3 позиції. |
| Додатковий бічний захист | Да |
| Мoдель | DUALFIX i-SIZE |
| Оцінка ADAC | 2,1 |
| Регулювання висоти внутрішніх ременів | Да |
| Регулювання висоти підголівника | Да |
| Регулювання нахилу спинки | Да |
| Зріст дитини | 40-105 см |
| Сертифікат безпеки | R129 (i-Size) |
| Столик безпеки | Немає |
| Тканини перуться в машинці | Да |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точечные |
| Встановлення на коляску | Немає |
| Штатний ремінь | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



