Автокрісло BRITAX-ROMER DUALFIX 5Z Galaxy Black - це сучасние та безпечне дитячий автокрісло, розроблене з дотриманням найвищих стандартів безпеки та комфорту для маленьких пасажирів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Britax Romer |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вікова група | Від народження до 4 років |
| Захист від бічних ударів | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Комбінований |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага дитини | до 19 кг |
| Гарантія | 36 мес. |
| Для кого | Для немовлят |
| Додатковий бічний захист | Немає |
| Мoдель | DUALFIX 5Z |
| Регулювання висоти внутрішніх ременів | Да |
| Регулювання висоти підголівника | Да |
| Регулювання нахилу спинки | Да |
| Зріст дитини | 61-105 см |
| Сертифікат безпеки | R129 (i-Size) |
| Система кріплення | IsoFix платформа |
| Столик безпеки | Немає |
| Тканини перуться в машинці | Да |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точечные |
| Встановлення на коляску | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 607 ₴



