Автокрісло BRITAX-ROMER BABY-SAFE3 i-SIZE Space Black - це сучасние та безпечне дитячий автокрісло, розроблене з дотриманням найвищих стандартів безпеки та комфорту для маленьких пасажирів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Britax Romer |
| Країна виробник | Німеччина |
| Захист від бічних ударів | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Обличчям назад |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага дитини | 0-13 кг |
| Вікова група | Від народження до 15 міс |
| Гарантія | 36 мес. |
| Рік тестування ADAC | 2021 |
| Для кого | Для немовлят |
| Додатковий бічний захист | Да |
| Мoдель | BABY-SAFE3 i-SIZE |
| Оцінка ADAC | 2,1 |
| Регулювання висоти внутрішніх ременів | Да |
| Регулювання висоти підголівника | Да |
| Регулювання нахилу спинки | Да |
| Зріст дитини | 40-85 см |
| Сертифікат безпеки | R129 (i-Size) |
| Система кріплення | Штатний ремінь/IsoFix |
| Столик безпеки | Немає |
| Тканини перуться в машинці | Да |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точечные |
| Встановлення на коляску | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 252 ₴



