Автокрісло RECARO AVAN SELECT TEAL GREEN
Автокрісло RECARO AVAN SELECT TEAL GREEN - це сучасние та безпечне дитячий автокрісло, розроблене з дотриманням найвищих стандартів безпеки та комфорту для маленьких пасажирів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Recaro |
| Країна виробник | Німеччина |
| Захист від бічних ударів | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Обличчям назад |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага дитини | 0-13 кг |
| Вікова група | Від народження до 15 міс |
| Гарантія | 24 мес. |
| Рік тестування ADAC | 2022 |
| Для кого | Для немовлят |
| Додатковий бічний захист | Немає |
| Мoдель | Avan |
| Оцінка ADAC | 2,4 |
| Регулювання висоти внутрішніх ременів | Да |
| Регулювання висоти підголівника | Да |
| Регулювання нахилу спинки | Немає |
| Зріст дитини | 40-85 см |
| Сертифікат безпеки | R129 (i-Size) |
| Система кріплення | Штатний ремінь/IsoFix |
| Столик безпеки | Немає |
| Тканини перуться в машинці | Да |
| Точки кріплення дитини | 3-точкові |
| Встановлення на коляску | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



